Strona główna » Akumulatory DYNO » DGY12-135EV (12V 135Ah)
Newsletter
Statystyka
  • Ilość produktów: 1047
  • Ilość kategorii: 168
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 11
  • Sklep odwiedziło: 1186687 klientów
  • Sklep działa od: 29-07-2016
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
DGY12-135EV (12V 135Ah)
DGY12-135EV (12V 135Ah)
DYNO
Dostępność: Na zamówienie
Czas wysyłki: 14 dni
Numer katalogowy: DGY12-135EV
Kod producenta: DGY12-135EV
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 Miesięcy
Zapytaj o cenę
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Parametry:
nr.kat. - DGY12-135EV
Pojemność - 135 Ah (C20)
Napięcie - 12 V
Długość - 342 mm
Szerokość - 173 mm
Wysokość - 285 mm