Strona główna » Akumulatory GENESIS » Akumulator AGM GENESIS NP100-12R
Newsletter
Statystyka
  • Ilość produktów: 1047
  • Ilość kategorii: 168
  • Ilość promocji: 0
  • Ilość nowości: 0
  • Aktualnie klientów na stronie: 10
  • Sklep odwiedziło: 1186554 klientów
  • Sklep działa od: 29-07-2016
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Akumulator AGM GENESIS NP100-12R
ENERSYS
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 24 godziny
Numer katalogowy: NP100-12R
Stan magazynowy:
PKWiU: 27.20.22.0
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12 Miesięcy
Ilość: szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
właściwości nawet po wielokrotnym głębokim rozładowaniu.
Funkcje i zalety:
• Wysoka gęstość energii
• Szeroki zakres pojemności
• Bardzo wytrzymałe kratki maksymalizują żywotność
• Projektowana żywotność od 3 do 5 lat
• Produkt odpowiedni do wielu zastosowań
Pojemność znamionowa C20 do 1,75 V/o. w temp. 25°C: 100Ah
Napięcie nominalne: 12V
Wymiary: 329x174x214mm
Waga: 32,94kg
Polaryzacja: L+
Konektor: gwint wew. M6
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Akumulator GENESIS G26EP 12V 28Ah 2400A
szt. Do koszyka
Akumulator GENESIS G70EP 12V 72Ah 3500A
szt. Do koszyka
Akumulator GENESIS G42EP 12V 42Ah 2600A